Dell prezentuje nowe wielofunkcyjne laptopy linii XPS 13

Firma Dell Technologies zaprezentowała nowe modele laptopów XPS 13 i XPS 13 2-in-1. Inżynierowie podczas ich tworzenia brali pod uwagę wielofunkcyjność i bezproblemową wielozadaniowość, które odgrywają dziś kluczową rolę. Obecna hybrydowa i mobilna rzeczywistość oznaczają, że wykorzystywane narzędzia muszą spełniać potrzeby użytkowników w każdym miejscu na świecie.

Źródło: Dell

Ramki modeli XPS 13 oraz XPS 13 2-in-1 wykonane są z niskowęglowego aluminium i produkowane są z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii zasilanych wodą, co zapewnia zmniejszenie emisji dwutlenku węgla o 70% w porównaniu z aluminiowymi ramkami produkowanymi w tradycyjnych zakładach zasilanych węglem. Modele XPS 13 i XPS 13 2-in-1 zarejestrowano w złotej kategorii w narzędziu EPEAT i obydwa są wysyłane w opakowaniach wykonanych w 100% z materiałów odnawialnych albo podlegających recyklingowi.

Dell XPS 13

Źródło: Dell

Ten kompaktowy i elegancki model XPS 13 pozwoli na zachowanie produktywności nawet w biegu, bowiem waży zaledwie od 1,17 kg. Laptop jest dostępny z systemem Windows 11 lub Ubuntu 20.04. Czas pracy na akumulatorze wynosi do 12 godzin, a procesor Intel® Core™ 12. generacji umożliwia bezproblemową wielozadaniowość. Nowy model laptopa wyposażony jest w praktycznie bezramkowy wyświetlacz InfinityEdge piątej generacji i udoskonalony system dźwiękowy. Wysoka jasność, lepsza wyrazistość, precyzyjne odwzorowanie detali przy maksymalnej rozdzielczości UHD+ i wyraziste kolory ożywiają wyświetlany obraz. Technologia Eyesafe® w inteligentny sposób zarządza natężeniem światła, redukując emisję szkodliwego niebieskiego światła bez pogarszania wrażeń wizualnych.

Dell XPS 13 2-in-1